Ambulatoriu

Ambulatoriul integrat

Ambulatoriul integrat cu cabinetele în specialităţile:
  • medicină internă
  • chirurgie generală
  • obstetrică-ginecologie
  • pediatrie
  • oftalmologie
  • ortopedie şi traumatologie
  • boli de nutritie si diabet
  • neurologie
  • pneumologie
  • ORL
  • cabinet de boli infecţioase 
  • cardiologie (momentan fără personal)
  • urologie (momentan fără personal)
  • Aparat funcţional

 Servicii medicale in ambulatoriu integrat

Cabinet

Medic

 

CHIRURGIE GENERALA

DR ȘILINDEAN LAURA - medic primar șef secție

 

DR GEAMBAZU GEORGE - medic primar

 

DR MANGEAC OVIDIU VIOREL - medic specialist

 

DR SZIGYARTO ALEXANDRU MIHAI - medic specialist

 

OBSTETRICA - GINECOLOGIE

DR MINCIU EUGENIA PERSIDA - medic primar

 

DR CHAHEM NEDAL - medic primar

 

DR BUJORESCU DANIELA LOREDANA - medic spacialist

 

MEDICINA INTERNA

DR TRIFUNOV MIRELA DOINA - medic primar

 

DR KOZICEC CAROL - medic primar

 

DR VOCHIȚĂ ANCA ANDREIA - medic spacialist

 

MEDICINA INTERNA/CRONICI

DR STOICHESCU HOGEA GHEORGHE - medic specialist coordonator  

 
 

PEDIATRIE

DR NEDELEA EMIL ARON - medic primar

 

DR LUNGU MIHAELA  - medic primar

 

OFTALMOLOGIE 

DR SZIGYARTO ELENA - medic specialist

 

ORTOPEDIE

DR CĂLIN CĂTĂLIN NICOLAE - medic specialist

 

RADIOLOGIE 

DR CĂLIN IOANA SILVIA - medic primar

 

O.R.L. 

DR POP TRAIAN FLAVIU - medic primar

 

BOLI INFECTIOASE

DR VOICHITA LAURENTIU CONSTANTIN - medic specialist

 

DIABET ZAHARAT SI BOLI DE NUTRITIE

DR LUPASCU NICOLETA- medic primar

 

NEUROLOGIE

DR TĂRANU AMDA MARIA - medic specialist

 

PNEUMOLOGIE

DR BOROS ADRIAN FRANCISC- medic specialist

 

Lista investigaţiilor paraclinice de radiologie - imagistică medicală şi medicină nucleară
Denumire examinare radiologică/imagistică medicală/medicină nucleară   Tarif decontat de casa de asigurări de sănătate (lei)
 Ecografie generală (abdomen + pelvis) *1)   60
 Ecografie abdomen*1)     40
 Ecografie pelvis*1)      30
 Ecografie transvaginală/transrectală          50

Program medici ambulatoriu

Program ECOGRAFII

Medicina interna

Trifunov Mirela:

  • Luni - Vineri: 10:00 - 11:00
Stoichescu Hogea Gheorghe
  • Luni, Miercuri, Joi, Vineri: 08:00 - 10:00
  • Marti: 11:00 -12:00

Obstetrica Ginecologie

Minciu Eugenia
  • Luni, Joi: 10:00 - 11:00
  • Marti, Vineri: 11:00 - 12:00
  • Miercuri: 08:00 - 09:00
Opriţanu Natalia
  • Luni, Marti, Vineri: 08:00 - 09:00
  • Miercuri, Joi: 10:00 -11:00
Chahem Nedal
  • Luni, Miercuri: 11:00 - 12:00
  • Marti, Vineri: 10:00 - 11:00
  • Joi: 08:00 - 09:00

Pediatrie

Lungu Mihaela
  • Luni, Marti, Miercuri: 09:00 - 11:00
  • Joi, Vineri: 11:00 - 13:00
Nedelea Emil Aron
  • Luni, Marti, Miercuri: 11:00 - 13:00
  • Joi, Vineri: 09:00 - 11:00